Vibrant Gudžaratas ir pazīstama kā Krāsas Indijā. Aizraujošu senvietas, lieliska Jain, hinduistu un musulmaņu arhitektūra, izsmalcinātu amatniecības un reti savvaļas, tostarp Āzijas lauva ir vieni Gudžaratas objektiem. Valsts ir slavena ar savu gadatirgos un festivālos.

Šis ir viens no Indijas gleznainā tradicionālajiem pasākumiem. Tāpat Pushkar Rajasthan, Tarnetar ir etniskais godīgi, kas ir piesaistījusi tūristu uzmanību. Domājams vietā Draupadī, kad Ardžuna, slēpts kā bramins, uzvarēja viņas roku šaušanas konkursā, Tarnetar ir svarīga, jo tā vietā, ko svētu upes un tiek uzskatīta par seno maršruts Ganga.

Izstādē, sievietes no daudzu lauku kopienu izvēlēties savu dzīves partneri. Vīri norādīt savu atbilstību, veicot izšūtas saulessargi. Visas precinieki saģērbt ļoti krāsains tērpus un rotas. Dejas, tautas mūzika, dievbijīgs himnas un konkursi ir citi kultūras aspekti, kas pievienot patiesās atmosfērā.

Modhera Dance Festival

Modhera deju svētki ir trīs dienu festivāls indiešu klasiskās dejas. Var baudīt šos deju formas noteikšanu, kurā tie sākotnēji tika veiktas.

Šis gadatirgus svin dzimšanas Kartikeya dēls Kunga Šivas, un funkcijas – šovi, tautas dejas un instrumentālā mūzika iespaidīgu nosakot krasta templī.

Festivāls ar Gudžaratas tūrisma iestāžu organizētas, lai attīstītu tūrismu. Festivāla iezīmes tautas deju, mūzikas balādes, dzeja, rotaslietas un reģionālās rokdarbi. Patiesā sakrīt ar Dhrang Mela, kas Šivaratri gadatirgus tuvējā templi, ar rituāliem, akrobātika, kamielis, rasēm, bazaars un kultūras šovu.

Viens no visvairāk svinēja festivāli Gudžarat, Uttarajana ir veids, pieminot ierašanos saules ziemeļu tropos. Tas ir neatņemama daļa no festivāla un Indijas cīnītājs klija ir nolido konkursā, kura mērķis ir smagu otras lidotājs s klija stīgas. Gudžaratas Tūrisma Korporācijas organizē starptautisku klija peld konkurenci un demonstrāciju Ahmedabad, pieaicinot ekspertus no Austrālijas, Japānas un citām valstīm.

Navaratri Festivals

Šī 9 nakts festivāls ir populārs Gudžarata un pievilcīgs tūrisma objektiem no ciematu un mazpilsētu uz lielās pilsētās, piemēram, Ahmedabad, Baroda un Surat. Festivāls tiek svinēti ar krāsainiem Garba un Dandia Ras tautas dejas, svinīgus gavēšanu un dzīru. Tas beidzas ar Dussehra kad portrets no Ravana tiek sadedzināta, lai pieminētu uzvaru Kunga Rama.