Tas ir jāsāk kaut kur, un tā sākas šeit – veco Alfabēts ir jāiet! Viss ir cits – vairs nav vērtība ir 1! Veikt apskatīt jūsu tālruni, un jūs redzēsiet, ko es domāju, ABC tiek dota vērtību 2, DEF vērtību 3, GHI 4 un tā tālāk. Neņemiet manu vārdu par to, ieskatieties jebkuru tastatūras, un jūs redzēsiet, ko es domāju. Tagad, 21. gadsimtā revolūcija sākas mainās sejas Numeroloģija uz visiem laikiem. Lasīt to, kas man ir ko teikt, eksperimentēt ar šīm metodēm, un jūs būsiet pārsteigts par to, kas jūs sagaida. Gadiem Numerologists un visi tie, kas “dabbled” ar numuriem izmanto Pitagora alfabēts ar A = 1, B = 2, C = 3 un tā tālāk, kurā jums apskatīt patskaņi un līdzskaņi, cerot, jūs atklāsiet būtību no īstā vārda. Ir arī citi alfabēti un citu sistēmu un viss ir pierādījušas savu derīgumu. Ilgus gadus es izmantoja alfabēta visas manas iepriekšējās grāmatas, un tai nebija vēstuli kāda Numurs deviņi! Tagad, kā mēs virzāmies pa 21.gadsimta: Revolūcija ir sākusies tur ir viens alfabēts kas kļūst standarts, ko izmanto universāli un tas maina visu. Kur ir šī jaunā alfabēts, es dzirdu Jums uzdot? Tas ir uz jūsu tālruni!

Vārdi ir nozīme visu to pašu, es esmu pārliecināts, ka jūs esat domājuši par šo un dabbled ar numuriem gandrīz ikvienam, kas pēta “pasauli” no Numeroloģija atklāj katru alfabēta burts ir “numurs”, un, dodot burtus savu vārdu par “numurs”, pievienojot šos numura jāierodas kopā (samazinot tos līdz viencipara skaitlim starp vienu un deviņi), jūs varat secināt, kādas ir jūsu vārds atklāj par jums , labi, ka ir teorija vienalga …

Ko jūs gatavojaties izlasīt nekad nav bijis atklāts pirms lai ņemtu laiku, lai apsvērtu, ko es runāju par, un jūs saprotat, ko es domāju, un jums ņemšu nāk vienoties ar mani, ka šī jaunā alfabēts ir viens un tikai viens, mums vajadzētu izmantot šo NEW AGE. Viss, kas Jums jādara, ir ievadiet savu vārdu tālrunī (jūsu vārds, vai vārda jūs pazīstams ar): Pievienot numurus kopā, kamēr jums ir vienu ciparu un lasīt tālāk, ko tas viss nozīmē. Parastie Numeroloģija vienmēr lūdza “samazināt” numurus uz vienu ciparu, kas bija kā tas būtu esam bijis, kad mūsu kalendāri sākās ar skaitlis 1 (kā 1900, 1800, 1700) visu ceļu atpakaļ uz nulli . Tagad, ar 2000.gadu mums paskatīties uz lietām mazliet savādāk, un ar katru mobilo (šūnu) tālrunis satur alfabētu iepriekš (nav vēstules tiek dota skaitlis vienu) ir pienācis laiks mums bija cita pieeja.

Pat pasaules mainās notikums, ko sauc par 9/11 samazināts līdz 2! Eksperimentēt mazliet izmantojot savu vārdu, savu iesauka, jūsu oficiāls nosaukums vai jebkuru citu vārdu, jūs pazīstams ar, un redzēt, kur skaitļi saskaitīt.

Paskaties citos alfabētos ja jūs taču uzskata loģika Vispārējā alfabēta – katru tālruni uz planētas nav vēstuli pašu, numur viens! Mainiet savu vārdu un jums mainīt savu dzīvi – pateikt, ka uz jebkuru centīgus filmu zvaigzne, ja jums nepatīk jūsu vārds – mainīt

Vajag apskatīt to, ko numuriem nosaukuma vidējo (in. jūsu papildinājumi jūs varētu nonākt pie 10 vai 19 samazināšanu uz numur viens nav zaudējis savu nozīmi, tikai burti attiecinātas uz to!) Ja jūsu aprēķini nest atpakaļ uz vairākiem viena izlasīt to, ko tā pārstāv, un redzēt, ja apavu lēkmes …

Ļaujiet man sniegt dažus piemērus: Opra (izmantojot tikai pirmo vārdu, uz šo brīdi, lai vārds uzbur tēlu) dodot numuriem: 67724 (nekas atcerēties, es vienkārši uzrakstīti out nosaukt par manu telefonu, vienkārši, eh!) pievienojot ciparus kopā, mēs nonāktu pie 6 + 7 + 7 + 2 + 4 = 26, pievienojot 2 + 6 = 8 dodot nosaukumu Opra nosaukumu numurs no astoņiem. Interesanti, viņas kompānija sauc HARPO (Oprah atpakaļgaitā – izlasīt to, ko tas nozīmē vēlāk). Ja mēs ietver uzvārdu Winfrey mums ir numuri: 9463739: 9 + 4 + 6 + 3 + 7 + 3 + 9 = 41, 4 + 1 = 5 un viss vārds kļūst NOSAUKUMS SKAITS četri, un mēs zinām Viņa ir Ūdensvīra – pamatlikums Urāns pamatlikums numurs četri.

Vēl viens piemērs, jo tas ir vārds, jūs visvairāk pazīstams ar to “vibrē” vai rada “iespaidu.” Kevins Rads (mūsu bijušais premjerministrs) 538467833 (atkal, nekas atcerēties, es vienkārši ieraksta savu nosaukumu uz manu telefonu, lai to skaits, lai parādās) 5 + 3 + 8 + 4 + 6 + 7 + 8 + 3 + 3 = 45, samazinot tas further4 + 5 = 9 dodot NOSAUKUMS skaitu deviņi. To var izdarīt ar jebkuru vārdu, kamēr jūs atceraties pamatprincips, tas ir vārds, jūs zināms, ka “vibrē” vai rada “iespaidu” Tas ir tikai viens no numeroloģiskā kontūrām aspekts un labs, ja jūs don ‘ t zināt personas dzimšanas dienu, un tāpēc daudzi no mūsu slavenības, politiķi un tiem “slavu un laimi” nepatīk atklājot savu dzimšanas datumu. Noslēpums ir ārpus: Tas viss ar nosaukumu …

Vēl viens piemērs, pirms mēs pārejam uz: Baraks Obama (paturot prātā strīds savā dzimšanas dienā), norādot numurus: 22722562262: 2 + 2 + 7 + 2 + 2 + 5 + 6 + 2 + 2 + 6 + 2 = 38 = 11, 1 + 1 = 2 dodot nOSAUKUMS numur divi, nezinot savu dzimšanas datumu, mēs varam secināt kaut ko no vārdu un nosaukumu vien, pat ja mēs tikai uz viņam viņa uzvārda Obama = 62262: 6 + 2 + 2 + 6 + 2 = 18, 1 + 8 = 9 kā nākamo līderi ASV, kuru nosaukums no nozīmēm zemāk dotajiem jūs drīzāk ir? Protams, jebkurš sevi ievērojot Numerologists varētu apskatīt dzimšanas dienā papildu informāciju, un jebkurš sevi ievērojot astrologs varētu noskaidrot, laiku un vietu dzimšanas, bet par pārējo mums, tas ir tik vienkārši, kā, izmantojot Universāls alfabēta (uz jebkura tālruņa ).

Atceroties dažus atslēgvārdus, un mums ir, īsumā, īsu priekšstatu par personu, mēs esam ieinteresēti, analizējot vai vēlas zināt, kas padara to atzīmēt. Es vienmēr esmu teicis savu vārdu SKAITS atklāj personību, Dzimšanas skaitlis savu raksturu un Zodiaka numurs / parakstīt savu dvēseles mērķim. Lasīt nozīmes apakšēja- ir jautri un saglabāt augstāko jūsu prātā visu laiku – mēs reaģēt vai rīkoties atbilstoši nosaukumam mēs sauc, vai mums tas patīk vai nē, padomā par to …

NUMURS VIENS: Jums patīk būt “numurs viens”. Vērienīgu, apņēmības, lai saņemtu savu ceļu, augstprātīgi, aktieris / aktrise un mazliet egocentriski! Labi, viss mazliet skarbu, jums izdarīt labu mātes, līderis, un uzraugs (kamēr viss tiek darīts tā, kā vēlaties). Uzstādiet savu tēmēkļi augsts – pārtraukt runāt un sākt darīt – rādīt piemēru. Mīļotājai bērniem, romantiskā pie sirds, flirtatious pēc būtības un cīnītājs par underdog, radošo un izgudrojuma, tas ir jums. Kam veselīgu ego – ka nepieciešams “glāstīja” katru tagad un tad, jums vajadzētu kašķis, lai sasniegtu savus mērķus, kādi tie varētu būt, ja vien jūs vērsta. Jūsu dzimšanas tēvs bija / ir liela autoritāte savā dzīvē (labu vai sliktu) un tēviņi savā dzīvē bieži jums atgādināt par viņu vai ko viņš stāvēja / kājiņām! Šajā spēlē dzīves jūs piesaistīt tiem, kas dzimuši zīmē Leo, kas būs ietekmēt vai ietekmēt savu ceļojumu no vienā vai otrā veidā, un, ja jums gadās būt dzimis zīmi Leo vai dzimuši par 1., 10., 19. vai 28. jebkura mēneša šī ir jūsu dzīve – dzīvot tā …

Numurs divi: Ne pārāk neatlaidīgs vēl, iegūt savu ceļu tomēr vienmēr uzticēties savām izjūtām, lai viņi būs jums caur jebkuru satricinājumu. Jūsu dzimšanas māte bija / ir liela ietekme, un mātītes satiekot savā dzīvē atgādinās jums par viņu, un to, ko viņa stāvēja / stendi. Ģimene un ģimenes vērtības ir tas, ko jūs visi par – darbs uz jūsu stiprās puses, būtu sevi un viss būs pienācis piepildījums. Pagātne bieži traucē uz tagadni (kā tas vairumam no mums) ar savu pagātni bieži vajā jūs kaut kādā veidā – izvairīties no depresijas, dzīvojot šajā brīdī. Jūsu vārds numurs ir visu par klausīties ar sirdi, jābūt uzmanīgiem manipulē tie, kas ņem savu laipnību kā vājums un izmantot jums atbilstoši. Šajā spēlē dzīves jūs piesaistīt tiem, kas dzimuši Vēža zīmē, un, ja jums gadās piedzimt šajā zīmi vai 2., 11., 20., 29. jebkurā mēnesī, no 2000. gada un pārējo šajā gadsimtā tas ir jūsu – iet uz to …

Skaits ir trīs: kungs vai kundze runātājs, tas ir jums! Jums pateikt kaut ko, lai saņemtu savu ceļu – tendētas uz pārspīlēts un pat dažas! Jums patīk ceļot, un, iespējams, ka tur ir aizraušanās ar kaut ko ārzemju un tālākās vietās. Dzīve un dvēsele partijas, stāstu vai joks pateikt un inteliģents sarunu biedrs ar mīlestību konkurences – kāds ikviens vēlas būt! Iemācīties cienīt tiesības un viedokli par citiem, lai viņi arī ir kaut ko teikt, izteikt sevi ar pārliecību un “kleitu ieskaidrot” (ko viņi saka par pirmajiem iespaidiem?) Optimistiskais un entuziasmu, tas ir jums – tikai atceries, ja tas doesn ‘t justies tiesības nedariet to – jūs – lai jūs tikai kādreiz mācīties no savām kļūdām! Perfekcionists pēc būtības un apņēmības, lai gūtu panākumus un pēc daudzu neveiksmes jūs; turēt uz turēt uz un panākumi jums meklēt būs jūsu. Tie, kas dzimuši šajā zīmē Strēlnieka stāsies vai ietekmi uz savu dzīvi un, ja viņi klausās to, ko viņi ir ko teikt, un, ja jums ir dzimis 3., 12., 21. vai 30. jebkura mēneša šī dzīve ir tieši Jums .. .

SKAITS četri: Savā klusā mērķtiecīgi jums to, ko jūs vēlaties no dzīves, nemiernieku ar dabu un revolucionārs – pagriežot visu un visiem otrādi. Jūs iesaistīties lielākiem jautājumiem dzīves – humanitāro, lielu klausītāju vai risinājums problēmām iedzīvotāji. Cilvēki kā jūs, pat ja tie nav pilnībā saprast jums, jūs nekad to, kas jums šķiet, lielisks skolotājs un uzticamu un uzticams draugs. Independent pēc būtības, baudot savu uzņēmumu, kur jūs bieži iedvesmoja vai piepildīta ar iedvesmu (piepildīta ar garu), un vēlas, lai padarītu pasauli par labāku vietu, lai jūs zināt nedienām cilvēces ir paši sev, un meklēt veidus, lai labotu situāciju – padarot jums lielu psihologs vai psihiatrs. Jutekliska un seksuāla savu vēl labi, piesaistot tos ar “bagāžu”, kuru jūs nekad vairs vēlas palīdzēt, kāpēc oh kāpēc tas saglabātu notiek ar jums – lai piesaistītu tiem, kam nepieciešama drošības sajūta? Jūs iedvesmot citus, lai kļūtu par labāko viņi vēl var bieži nenovērtē savu vērts, es brīnos, kāpēc? Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē Ūdensvīra stāsies savu dzīvi un, ja viņi zina, ka durvis uz savu likteni atver, ja dzimis Ūdensvīra šī dzīve jūs dzīvojat, ir viens no mērķiem, un, ja ir dzimis 4. 13. 22. vai 31. jebkurā mēnesī jūs gatavojas atstāt savu zīmi uz savu pasauli …

SKAITS Pieci: jums ir nepieciešams, šķirni, daudzveidību un mainās tik daudz, cik ir nepieciešams gaiss, lai elpa – dara to “pašu veco pats vecais “vai ir iestrēdzis riests būtu sliktākā iespējamā scenārija jums. Asprātīgs sarunu biedrs, mīļākais tenkas un mājiens, mīļākais sazvērestību un intriga – žurnālists veidošanā! Jūsu personiskie paradumi var būt mazliet par obsesīvi kompulsīvo / pleca ar savu personīgo izskatu / tēlu kaut ko “cīņa”, lai saglabātu / pārvaldīt. Rūpēties par savu ādu un iet vienkārši par “bling / rotaslietas.” Jums ir jāaplūko kā kāds, kurš zina, kur viņi dodas (arī tad, ja jums nav), nevēloties meklēt palīdzību no tiem, kas esam “tur pirms tam.” Jautājumos par mīlestību jūs dušas savu partneri ar dāvanām, ziediem kartes, šokolādes vai, pastāvīgi testa vai piezvanot zināt, kur viņi ir un ko viņi dara! Kad dzīve ir laba, tas ir ļoti, ļoti labi, ja slikti tas ir briesmīgs. Cilvēki, kas dzimuši pazīmes Dvīņi vai Jaunava būs bieži šķērsot savu ceļu (mīlestībā un darbā), un, ja viņi būtu pateiks ir pienācis laiks, lai mainītu virzienu.

Ja jums gadās piedzimt nu no šīm pazīmēm vai dzimis 5. 14. vai 23. jebkura mēneša šī dzīve jūs dzīvojat ir līdzīgs iepriekšējā dzīvē – pat ja tu netici jēdzienu reinkarnāciju ir daudz līdzību, daudzi deja vu mirkļus jācīnās ar …

SKAITS Seši: Maigs, juteklisko, sentimentāls, romantisks tas ir jums, vai tas, ka tu esi zīdējs par šņukstēt stāsts? Šajā spēlē mīlestības jūs esat vai nu uzvarētājs vai zaudētājs (liels laiks) Jums vajadzīga mīlestība un pieķeršanās vairāk nekā lielākā daļa – paturēt prātā atšķirību starp vajadzībām un vēlas. Redzējis kā kāds kultivētām un rafinēts, izsmalcinātu un smalks – tur ir arī otra puse no jums tur nav, ka tikai mīļāko nāk zināt? Labāk ir partnerattiecības nekā viena, bagāts nekā slikta, fit un veselīgu izņemot nederīgu un neveiksmīgs visi, kas jums ir vai nu censties vai pieredze dzīvē. Jūs varat būt spītīgs, stūrgalvīgs un nepamatota, nevis novirzot savu viedokli, kamēr kaut kas labāks nāk līdzi. Materiāls drošība, nauda bankā, jumts virs galvas, droša karjera, uzticams partneris un paklausīgi bērni viss nāk ar šādu nosaukumu numuru – perfektā pasaulē, kas ir! Cilvēki, kas dzimuši zīmēm Vērša un Libra stāsies vai ietekmi uz savu dzīvi, par nedēļu, mēnesi, gadu vai dzīves laikā un, ja viņi jūs varat būt pārliecināti, ka daži no karmas forma ir aktuālās (pat tad, ja jums nav tic jēdzienu). Ja jums gadās piedzimt uz 6. 15. 24. jebkuru un ir šo vārdu skaits tu esi tik ciets kā klints, droša, uzticama un nelokāms. Ja jums gadās būt dzimis Vērša vai Libra uz kādu no minētajiem vai nu parakstīt ar vārdu skaitu seši datumiem, jūs to izcelt dzīvi nozīmē, mērķi likteni vai, tas būs tik goddamm garlaicīgi un rutīnas ka jūs kaut ko darīt, lai izjauktu bezmaksas, arī man teikt, ka bija arī otra puse savu numuru nebija I

NOSAUKUMS sKAITS Septiņi: Garīgais, filozofisko, reliģisko un visas lietas starp tas ir jums. Vēlas, lai palīdzētu tiem, kuri nevar palīdzēt sev, slimajiem un ciešanas, vāja, slimīgi un tie, kas esam bijuši domājusi visu palīdzību, lai jums vārdu jūs esat – jūs aprūpi. Kam rezervi pēc rezerves līdzjūtību, līdzjūtību un iecietību tas nav brīnums, jūs viegli zīmi vēl, ja jūsu atpakaļ ir sienas jūs nākt ārā cīņas un ikvienam bija labāk skatīties – jūs iet par jūga! Izvairieties no alkohola un narkotikām ar šo nosaukumu numuru vēl, jūs piesaista tiem, ar atkarību no tādiem. Šad un tad aizmukt / izzūd ar sevi, atkārtoti uzlādēt savu baterijas ticiet vai ne, cilvēki “aizplūšana” tu katru rezerves jums piemīt, un, ja jūs neesat rūpīgi atvaļinājumu aiz tukša čaula! Vai ir kaut kas pozitīvs, es dzirdu jūs lūgt – tur ir-tu esi zemes sāls, jūs vienmēr tur citiem, jūs nevarat pateikt nē un dzīvība atlīdzības jūs, kā tu nekad pilnībā saprast vai saprast. Cilvēki, kas dzimuši šajā zīmē Zivis būs, šad un tad šķērsot savu ceļu, kā būs tiem, kas dzimuši no 7. 16. 25. jebkurā mēnesī, un, ja jums gadās būt dzimis 27. martā, 16. marts jebkura gadā ar nosaukumu numurs septiņi – mainīt to …

NOSAUKUMS SKAITS ASTOŅI: Viss bizness, kas ir jums, konservatīvs, parasto un konformists labi, ka ir pirmais iespaids. Tu esi ambiciozs, strādīgs, orientēta karjeras un jācenšas labāk sevi – to darot jūs varētu iedvesmot citus sekot to pašu ceļu. Bieži pārprot vai maldinoši, bieži vientuļš tomēr, dodot savu uzņēmumu, lai tiem, kas ir sycophants un flatterers. Vecāks gados jūs augt vieglāk dzīve kļūst, jaunākiem gados jums bija ērtāk ar tiem, kas vecāki par sevi. Jūsu vecvecāki vai būtiskas senči būtu esam bijusi liela nozīme, nosakot, kas jūs esat šodien. Pietura cenšas būt visas lietas visiem cilvēkiem un dzīves parūpēsies par sevi, savu publisko tēlu, ir svarīgi, lai audzēt Persona esat apmierināti ar tur būs daudzi, kas mēģināsim apdraudēt jums ar jūsu panākumus (lai kāds tas būtu ), kas ir par iemeslu citas personas skaudības. Tie, kas dzimuši ar zīmi Mežāzis var iebraukt vai ietekmi uz savu dzīvi, kā būs tiem, kas dzimuši no 8. 17. 26. mēnesī.

Deviņi skaits: Jums ir apgādnieka un pārliecināti spēlē dzīves – labi, ka ir pirmais iespaids?! Jums patīk debatēt, patīk apgalvot punktu, patīk būt labi un būs nitpick kamēr jūs valkā savu pretinieku uz leju! Mīļotājai ceļojumu, tālākās vietās un piedzīvojumu bieži atrast sev bīstamās situācijās un vietās, kur dzīve un ekstremitāšu varētu būt apdraudēta! Kam labs viedoklis jūsu domas tur ir tikai viens trūkums – atlikšana (ja jums pārvarēt šo tendenci esat iemācījušies vienu no dzīves vērtīgu stundās). Būdams neatlaidīgs, self pārliecināti un pašpārliecināts jūsu ceļš varētu uzņemties “lielāks nekā dzīve” nokrāsu katru tagad un tad, bet, un šeit ir liels BET – veicat ienaidniekus ceļā uz savu mērķi, un tie gulēja gaida pirmo mājienu vājumu vai neaizsargātības un pēc tam nogalināt! Auns un Skorpions cilvēki ir darba kārtībā, lai ievadītu savu dzīvi dažādos posmos, kā būs tiem, kas dzimuši no 9. 18. 27. mēnesī. Ja jums gadās būt dzimis Auna vai Scorpio ar nosaukums Number Nine jūsu dzīve ir sinhronizēti. Ja esat dzimis 9. 18. 27. jebkurā mēnesī un savu vārdu skaits ir deviņi nopietni domāt par maiņu vai mainīt to kaut kādā veidā – jo īpaši, ja dzimis 18. jebkura mēneša …