Vai jums negribot ar lavishing pasakas Maharajas, drosmīgus epizodes brīvības ugunsdzēsējiem, enchanting shlokas Vēdas, Purānas un Upanišadas, antīkas juvelierizstrādājumus sarežģītā radzēm ar shimmering akmeņiem un dārgakmeņi, un salkans popurijs no visvairāk debesu kulinārija uz Zemes? Ja jā, Indija ir jums zvana! Pack jūsu somas zemei ​​bagāto kultūras mantojumu, kas ir viens no senākajiem pasaulē, tautā saukta Bharata vai Hindustan. Šeit ir top pieci galamērķiem jums būs mīlestība, lai izpētītu Indijā:

Deli

Sagrauta un pārbūvēta umpteenth reižu skaitu, šis kapitāla Indija ir mājvieta trim Pasaules kultūras mantojuma Vietnes proti Lal Kvilla vai Sarkanais Forts, Humajuna imperatora kapenes un Kvutub Minar. Citas jāapmeklē vietām metropoli ietver Jama Masjid, Rashtrapati Bhavan, Rajghat un Jantar Mantar. Neaizmirstiet liecinieks gaismas un skaņas šovu Sarkana forta vakaros. Izbaudiet iepirkšanās vietējos tirgos, piemēram, Chandni Čovks, Shankar tirgus un Sarojini Nagar vai pastaiga pa iepirkšanās centriem Connaught Place vietēji sauc par CP, South Ex vai M Block. Izmēģiniet “alu-tikki tērzēšana”, gardas starteris izgatavots no pikantās kartupeļi, pie Dienvidiem. Beidzot pabeigt savu Deli ceļojumu veicot trīs stundas auto-disku Agra un apskatīt Taj Mahal, kas ir viens no patiesajiem Septiņi pasaules brīnumi. Lidojumi uz Deli ir pieejami no visiem vadošajiem lidostās Lielbritānijā.

Mumbai

Mumbai, agrāk pazīstams kā atrodas Mumbai rietumu daļā Indijas un ir visvairāk notiek pilsēta valsts. Šī valsts Maharaštras kapitāls mājas krāšņi Indijas Film Industry jārisina kā “Sports” un Inorbit, viens no Āzijas lielākajiem tirdzniecības centriem. Bez tam, putojošās konurbāciju pieder arī viena no noslogotākajām akciju tirgos pasaulē. Svētīti ar skaistām pludmalēm, Mumbai ir paradīze tiem, kam patīk sērfot. Juhu, Čovpattijs un Aksa ir tikai daži no krastiem, kas padara jūs crazy. Rezervēt automašīnu un apmeklēt tuvumā brīnumus, piemēram, Ajanta, Ellora un Elephanta alas, kas visi ir Pasaules kultūras mantojuma Vietnes UNESCO deklarētie.

Goa

579 KM uz Rietumiem Mumbajas gulstas tropu paradīzē Goa. Zelta pludmales ar tirkīza Arabu jūra ir no izturīgas sevi. Piedalīties beguiling ūdens sporta un pludmales aktivitātes un slaistīties saulē. Saglabājiet visu dienu apmeklējumam Goa ir visvairāk vēsturisko baznīcas un katedrāles pārnesti no koloniālās ēras. Uzskaitītie kā Pasaules mantojuma tie ietver bazilika Bom Jesus, Sv Asīzes Franciska, baznīca Dievmātes Rožukroņa.

Amritsar

Amritsar Ziemeļu Indijas stāvoklī Punjab, ko bieži dēvē par “zemes piecu upju” ietver saplūsmi vēsturisko, patriotisko un garīgo orientierus. Dienas laikā, vispirms apmeklējiet žilbinošas Golden Temple, vissvētākā svētnīca par sikhu un tad pāriet uz šokējoši Jalianwala Bagh, kas atgādina par nežēlīgās uzbrukumu cilvēcei. No Zeltainais templis jūs varat vienkārši aizņemt trīs minūšu gājienā uz Jalianwala Bagh atrodas tieši pretī Zeltainais templis. Jūs varat veikt mājās daži no labākajiem “Phulkari” izšūti stoles no vietējiem tirgiem Amritsar. No Deli jūs varat sasniegt Amritsar pa dzelzceļu, autoceļiem vai vienkārši veikt lidojumus uz Amritsar.

Kolkata

Kad esošais kā kapitāla Indijas kad Rietumu Indijas Kompanijas britu varu, Kolkata laikā tagad galvaspilsētaRietumu Bengālasaustrumu daļā Indijas. Viena lieta, ko jūs ievērosiet šajā pilsētā ir tā lēts dzīves dārdzību. Jūs varat viegli iegūt savienots no vienas puses, no pilsētas uz otru Metro dzelzceļš Rs.10 kas nozīmē 15 pensiem tikai un baudīt lavishing maltīti Rs.300 kas nozīmē 6 tikai.

Indija ir zeme lielu kultūras mantojumu. No etniskās pagātnes uz plaukstošajai Pašlaik šī daudzkultūru un daudzvalodu nācija rada veritably interesantu ainu. Dažādas valstis katra pārstāv savu unikālo nacionalitāte, kopīgi veido viena valsts, Indija. Radzēm ar skaistākajām pilsētām Deli, Mumbai, Goa, Amritsar un Kolkata, pieciniekā galamērķiem valstī, Indija joprojām ir ierindota starp visvairāk viesmīlīgajiem valstīm pasaulē.